Specjaliści

Marta Policewicz - Podgórska

tel. 606 255 865
marta.policewicz@gmail.com

Psycholog, psychoterapeuta, trener umiejętności psychospołecznych. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie – kierunek Społeczna Psychologia Kliniczna, Szkoły Psychoterapii oraz Szkoły Trenerów warsztatu psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.

W gabinecie zajmuje się prowadzeniem konsultacji psychologicznych, psychoterapią indywidualnąmłodzieży i osób dorosłych, terapią par w podejściu humanistyczno – egzystencjalnym. Jej zainteresowania zawodowe dotyczą pracy z pacjentem indywidualnym, jego potrzeb, docierania do emocji i znaczeń.

Bardzo lubi pracować warsztatowo z młodzieżą i dorosłymi, prowadzić grupy wsparcia i terapię grupową, skupia się na poszerzaniu świadomości doświadczenia uczestników i udoskonalaniu umiejętności psychospołecznych. Wieży, że każdy ma w sobie zasoby, z których może korzystać, nawet wtedy gdy wydaje mu się, że tak nie jest. Jej praca podlega superwizji u certyfikowanych superwaizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Współzałożycielka "Gabinetu Spojrzenia".


Beata Jachura-Pressello

tel. 694 213 738
beatajp@yahoo.com

Absolwentka czteroletniego program Szkoły Psychoterapii przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra. Wcześniej ukończyła Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego na ścieżce specjalizacyjnej ‘Problemy terapii i rozwiązywanie konfliktów’ w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych. Przez wiele lat pracowała w amerykańskiej organizacji pomocowej zajmując się między innymi wspieraniem wolontariuszy w ich pracy i życiu w Polsce.

Prowadzi konsultacje i psychoterapię indywidualną osób dorosłych i par. Pracuje w podejściu integratywnym bazując przede wszystkim na psychoterapii humanistycznej i egzystencjalnej. U podstaw jej kontaktu z klientem leży przekonanie, że każdy człowiek ma w sobie potencjał do zmiany i rozwoju, oraz prawo do życia w harmonii z sobą i światem. Jej praca podlega superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.


Aleksandra Wilczewska-Babut

tel. 668 137 067
ababut@o2.pl

Psycholog, psychoterapeuta rodzinny. Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie- kierunek Psychologia Pracy i Stresu, szkoły Systemowej Terapii Rodzin Stowarzyszenia OPTA. Na co dzień pracująca z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami. W gabinecie zajmuje się prowadzeniem konsultacji psychologicznych, psychoterapią indywidualną młodzieży i osób dorosłych, psychoterapią rodzin i par w podejściu systemowym. Jej zainteresowania zawodowe dotyczą pracy z pacjentem indywidualnym jego potrzeb, emocji i znaczeń.

Bardzo lubi pracować grupowo z młodzieżą i osobami dorosłymi, prowadzić grupy wsparcia i terapię grupową, skupia się na poszerzaniu świadomości uczestników, zrozumieniu i znaczeniu zachowań, myśli, uczuć, emocji oraz wiary we własne możliwości. W pracy z rodziną skupia się na otwarciu jej nowych możliwości i perspektywy zmiany oraz ich konsekwencji. To system rodzinny wybiera czy chce podjąć ryzyko zmiany i czy jest ono dla niego korzystne. Szacunek dla mądrości systemu rodzinnego jest wpisany w jej rozumienie rodziny. Jej praca podlega superwizji.


Marta Knapik

tel. 503 948 600
marta.knapik@gmail.com

Psycholog, Mediator. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej- kierunek Psychologia Stosunków Międzykulturowych i Studiów Podyplomowych „Rozwiązywanie Konfliktów za Pomocą Mediacji” na Uniwersytecie w Kadyksie, Hiszpania. Ukończyła Szkolenie z Mediacji Rodzinnych prowadzone przez Polskie Centrum Mediacji. Członek Polskiego Centrum Mediacji, wpisana na Listę Stałych Mediatorów Polskiego Centrum Mediacji.

W gabinecie zajmuje się mediacją rodzinną. Wierzy, że mediacja jest najlepszym sposobem rozwiązywania sporów rodzinnych gdyż to właśnie sami zainteresowani są autorem porozumienia. Mediator jako osoba neutralna jedynie im w tym pomaga poprzez ułatwienie wspólnej komunikacji, ustalenie celów i kwestii do dyskusji oraz dojściu do wspólnego, akceptowalnego porozumienia.


Ewa Drużna-Motyl

tel. 500 124 774
emotyl@op.pl

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej
w Warszawie oraz Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.
Pracowała z młodzieżą w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci
i Młodzieży w Zagórzu koło Warszawy. Obecnie pracuje w domu dziecka z dziećmi, młodzieżą
i rodzicami. Członek Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

W gabinecie zajmuje się konsultacjami psychologicznymi, psychoterapią indywidualną młodzieży i osób dorosłych oraz psychoterapią par w podejściu humanistyczno-egzystencjalnym.

Bardzo lubi towarzyszyć pacjentom w odkrywaniu ich świata, w zmienianiu go. Jest przekonana, że ten szczególny rodzaj spotkania się dwojga ludzi, jaki ma miejsce podczas psychoterapii, w zaufaniu, w poszanowaniu potrzeb i uczuć pacjenta, sprzyja jego doświadczaniu siebie, zwiększeniu zrozumienia tego co się w nim dzieje, doprowadza do poszerzenia świadomości i pozytywnych zmian. Jej praca podlega superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.